بوتیک شیطان پلمپ شد

پسر بوتیک‌داری که با وعده ازدواج  با بیش از 50 دختر  ارتباط نامشروع برقرار و از آنها فیلم‌برداری کرده بود تا به مقاصد پلیدش ادامه دهد، با شکایت یکی از طعمه‌هایش شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش ایسنا،  محبوبه  22 ساله اصفهانی که به همراه مادرش برای پیگیری شکایت خود از صاحب تریکو فروشی به کلانتری آمده بود این طور صحبت‌هایش را  ادامه داد: اواسط تیرماه سال جاری بود که برای خرید لباس ورزشی به یک بوتیک تریکو فروشی در یکی از خیابان های اصفهان رفتم. در آن ساعت بوتیک خلوت بود و من اولین مشتری بوتیک بودم.بعد از خرید مرد فروشنده باب صحبت را بامن باز کرد و با جملات فریبنده گفت که قصد ازدواج دارد و به دنبال همسری دلخواه برای خود می گردد و از من خواست تا برای آشنایی بیشتر در بیرون همدیگر را ببینیم من هم قبول کردم و پس از اینکه چندین بار همدیگر را در بیرون ملاقات کردیم مرا به منزلش دعوت کرد.دفعه اول که به منزلش رفتم رفتارش بسیار منطقی و مودبانه و همراه با احترام بود و هیچ حرکت ناشایستی از او ندیدم. از او در مورد خانواده اش سوال کردم و او در جواب گفت:پدر و مادرم مدتی است که با هم اختلاف داشتند به همین جهت مادرم خانه را ترک کرده و در منزل خواهرم زندگی می کند ، پدرم هم یک بنگاه معاملات اتومبیل دارد و شبها دیر وقت به منزل می آید.

رفتار بسیار مودبانه و محترمانه این مرد باعث شد تا من فریفته او شده و یک بار دیگر به منزلش بروم اما این بار دیگر رفتارش با من محترمانه نبود و با تهدید چاقو مرا مورد آزار و اذیت قرار داد، وقتی می‌خواستم منزلش را ترک کنم او فیلمی را به من نشان داد و گفت می خواهد باز هم بامن ارتباط داشته باشد و اگر خواسته اش را برآورده نکنم فیلم مرا پخش خواهد کرد.

آن موقع بود که فهمیدم ناخواسته در دام مرد شیطان صفتی افتاده ام که با این حیله و نیرنگ دختران جوان را فریفته و از آنان سواستفاده می کند.

ناراحت و آشفته به منزل رفتم و تمام ماجرا را برای مادرم تعریف کردم، مادرم هم برای اینکه او را در جریان این ارتباط پنهانی نگذاشته بودم مرا سرزنش کرد و به همراه او برای شکایت خود از این مرد به کلانتری آمدم.

با اظهارات شاکی با هماهنگی مقام قضایی «محمد» 24 ساله صاحب بوتیک تریکو فروشی دستگیر و در بازرسی از منزلش بیش از 20 مورد فیلم از روابطش با دختران جوان کشف و ضبط شد.

در تحقیقات صورت گرفته از متهم وی به بیش از 50 مورد ارتباط نامشروع با دختران جوان اقرار کرده و عنوان داشت: به علت اختلاف پدر و مادرش با یکدیگر و فقدان محبت از طرف آنان درسش را در مقطع سیکل رها کرده و در یک بوتیک تریکو فروشی که پدرش برایش تهیه کرده مشغول بکار شده است.

وی گفت: یک بار با یک دختر جوانی که به بوتیک آمده بود با جملات فریبنده او را اغفال کرده و با او ارتباط برقرار کردم و با فیلمی که از او تهیه کرده بودم وادارش کردم تا چند بار دیگر با من ارتباط برقرار کند.

متهم ادامه داد: این کار را ادامه دادم و هر بار بعد از چند مرتبه برقراری ارتباط نامشروع او را رها کرده و به دنبال مورد دیگری می رفتم و اطمینان داشتم که چون من از آنان فیلم دارم هیچ یک از آنها از من شکایت نخواهند کرد. اما بالاخره کسی پیدا شد تا مرا لو دهد و در کمال غافلگیری به چنگال عدالت افتادم.

/ 0 نظر / 9 بازدید