افطاری قالیباف در برج میلاد

خبرنگاران مشرق در جریان پیگیری های خبری، به زمزمه ها و گفته می شود هایی بر می خورند که مهمان کردن مخاطبان به این شنیده ها خالی از لطف نیست.  
*شنیده شده یک خانم تبعه سوئیس در یکی از روستاهای اشکذر یزد در حال حفر خانه ای جهت پیدا کردن عتیقه دستگیر شده است.
*شنیده ایم سعید حجاریان در جمع تعدادی از دانشجویان یزدی گفته است من سه کتاب در دست انتشار دارم که بزودی روانه بازار می شود.
* گفته می شود علی اکبر مسعودپور معاون ارتباطات مجلس معاونت پارلمانی ریاست جمهوری از منصب خود برکنار شده است. هنوز علت این برکناری از سوی میرتاج الدینی اعلام نشده است.
*شنیده ایم حمزه غالبی رئیس شاخه جوانان ستاد میرحسین موسوی از کشور خارج و به فرانسه رفته است.

*گفته می شود حسین مرعشی که در بند350 اوین به سر می برد در تلاش است توبه نامه ای را بنویسد تا پس از گذراندن 6 ماه حبس آزاد شود اما برخی اطرافیان وی در مخالفت با این اقدام گفته اند یک سال حبس چیزی نیست مقاومت کن!
*افطاری قالیباف در برج میلاد با حاشیه هایی همراه بوده است. گفته می شود در هنگامی که بازاریان برای نماز جماعت رفته بودند عده ای بر سر سفره حاضر شده و اثری از افطاری برای میهمانان باقی نگذاشته اند. یکی از این مهمانان گفته هنر مدیریت شهرداری را در سفره افطار مشاهده کردیم.
* شنیده ایم بزودی یک سایت خبری با نام "همت" کار خود را آغاز می کند. این سایت گرایش به رحیم مشایی رئیس دفتر رئیس جمهور دارد و دفتر شیک و مجلل آن در مناطق شمالی تهران است. گفته می شود نسخه آزمایشی این سایت از چند روز پیش آغاز به کار کرده است.
/ 0 نظر / 8 بازدید