عکس‌ های جالب خبری روز

یک نوزاد قنداق شده پاکستانی در یک پناهگاه عمومی به خواب فرو رفته است.مقامات بهداشتی پاکستان می گویند آب رودخانه ایندوس نیز در حال بالا آمدن است و موج دومی از سیلاب و نیز بیماری های عفونی در راه است.

یک جوان مسلمان اندونزیایی در یک مرکز خرید در شهر جاکارتا پایتخت این کشور در حال تلاوت یک قرآن بسیار بزرگ است که به مناسبت ماه مبارک رمضان در این محل گذاشته شده است.

چهره نگران یک پیرمرد فیلیپینی در حومه فقیرنشین شهر مانیل پایتخت این کشور و در زمانی که ماموران پلیس برای بیرون راندن ساکنان این زاغه نشین و تخریب آن آمده اند.

صحنه دیدنی یک پسربچه کوچک که از میان هشتصد مجسمه مارتین لوتر که در میدان شهر ویتنبرگ در آلمان نصب شده اند می گذرد.

مسلمانان هندی در نخستین روز جمعه ماه مبارک رمضان در مسجد جامع شهر دهلی نو عازم برگزاری فریضه نماز جمعه هستند.

منظره دیدنی یک طرفدار گلف که در هوایی مه آلود به تنهایی در بالای تپه ای در پیست ویستلینگ استریتس در ویسکانسین نشسته و در انتظار آغاز بازی گلف است.

دو پسربچه سوئیسی در سالن ژیمناستیک سومیسوالد در ناحیه سوئیس امنتال در حال تمرین کشتی سنتی منطقه آلپ کشور سوئیس هستند.

در حالیکه سیلاب در پاکستان ، چین و حتی بخشی از کشور هند بیداد می کند روستائیان در ناحیه رامشاندراپور در شمال بنگلادش طبق یک سنت قدیمی مراسم ازدواج قورباغه ها را برگزار کرده اند.بسیاری از روستائیان بنگلادشی و هندی معقتدند با برگزاری ازدواج قورباغه ها باران های موسمی باریدن خواهد گرفت و محصول خوبی بدست خواهد آمد.

تصویر دیدنی دو کرگدن آسیایی تک شاخ به نام های کانچا و کانچی در محوطه نگهداری شان در باغ وحش جوالاکل در کاتماندو پایتخت نپال.
/ 0 نظر / 8 بازدید